Nemeskite jo į tualetą ir nepalikite jo vaikams ir naminiams gyvūnams. Makšties žiedo privalumai ir trūkumai Kieno aš galiu paklausti? Informacija apie vaistus, rasta RxList. Tai turėtų apimti tas aplinkybes, kai dailiosios lyties atstovės turi antsvorio, taip pat turi širdies patologijų. Pirmiausia atsargiai nusiplaukite rankas prieš atidarydami pakuotę. Makšties žiedas per mėnesį kainuoja apie 19 eurų.

  • Makšties žiedas Gimimo Kontrolei | Sveikatos apsauga
  • Kas yra NuvaRing?
  • Piliulės poveikis lytiniam potraukiui Piliulės poveikis lytiniam potraukiui Mačiau pacientą, kuris pamėgo savo kontracepcijos metodą - beveik nėra mėšlungio, lengvų laikotarpių, patikinimo, kad ji apsaugota, ir tai yra naudinga.
  • Laikykite žiedą tarp nykščio ir rodomojo piršto.

Skirtingai nuo piliulių, žiedas vis tiek veikia, jei sergate vemiate ar viduriuojate. Žiedas gali palengvinti priešmenstruacinius simptomus, o kraujavimas greičiausiai bus lengvesnis ir mažiau skausmingas. Kai kurioms moterims būdingas laikinas šalutinis poveikis, įskaitant daugiau išskyrų iš makšties, krūtų jautrumą ir galvos skausmus. Naudojant žiedą, kelioms moterims susidaro nuvaring krešulys, tačiau tai būna retai.

Jie kenčia nuo nepaaiškinamo kraujavimo iš makšties; Sirgote krūties vėžiu ar kitokiu į hormonus panašiu vėžiu; Jie nėščia ar gali būti.

Kartais žiedas gali išeiti pats, tačiau galite jį kuo greičiau išskalauti šiltame vandenyje ir vėl įdėti. Jis neapsaugo nuo nuvaring keliu plintančių infekcijų LPItodėl gali tekti naudoti ir prezervatyvus.

Kaip žiedas veikia Žiedas nuolat išskiria hormonus estrogeną ir progestogeną į jūsų kraują, o tai apsaugo nuo kiaušinėlio išsiskyrimo kiekvieną mėnesį.

nuvaring

Tai taip pat sutirština gimdos kaklelio gleives, dėl to spermatozoidams sunkiau judėti per gimdos kaklelį, o plonėja gimdos nuvaring, todėl apvaisintas kiaušinėlis rečiau pats implantuojasi.

Jei yra depresijos atvejų, gali tekti nutraukti NuvaRing vartojimą, jei depresija pasunkėja. Kas gali jį naudoti "NuvaRing" yra saugi daugelio sveikų moterų kontracepcijos priemonė.

nuvaring

Prieš pradėdami vartoti NuvaRing, svarbu, kad jūs sąžiningai aptarinėtumėte savo gydytojo istoriją su savo gydytoju. Paprastai rimtų problemų neretai pasireiškia vartojant hormoninius vaistus nuo gimimo.

Jūs netgi galėsite vis dar vartoti NuvaRing, net jei turite tam tikrų rizikos veiksnių - tol, kol esate atidžiai prižiūrint gydytojui. NuvaRing nerekomenduojama moterims, kurios: Dūmų cigarečių yra 35 ar vyresni.

nuvaring

Dėl informacijos apie narkotikus laiko jautrumo RxList. Bet kokie trūkstami įspėjimai apie narkotikus ar informacija jokiu būdu negarantuoja jokio vaisto saugumo, veiksmingumo ar neigiamo poveikio nebuvimo.

nuvaring

Pateikta informacija apie vaistus yra tik informacinė ir neturėtų būti naudojama kaip medicinos patarimo pakaitalas. Dažnai padės pakeisti tabletes. Kaip tai atsitinka Tabletės ar žiedas užkerta kelią nėštumui, nes slopina kiaušides nuo estrogeno ir progesterono, kurie sukelia ovuliaciją.

nuvaring

Saugumui nesvarbu, kur tiksliai žiedas. Svarbu, kad tai būtų patogu ir moteris nepastebėtų.

Makšties žiedas

Pirmą kartą naudojant makšties žiedą reikia įkišti tarp pirmos ir penktos mėnesinių dienos. Pirmojo vartojimo ciklo metu pirmąsias septynias dienas reikia naudoti papildomą kontraceptinę apsaugą pvz. Makšties žiedą galima naudoti gulint ar stovint. Žiedas makštyje liks tris savaites.

Kaip naudotis žiedas "NuvaRing"?

  • Makšties žiedas - Healths -
  • Piliulės poveikis lytiniam potraukiui - SEKSAS IR SANTYKIAI> SEKSAS
  • Kai kurie trūkumai, susiję su NuvaRing vartojimu: Jei naudojate NuvaRing, negalima naudoti diafragmos, kaklo viršelio ar kempinės kaip atsarginės kontracepcijos priemonės.
  • SveikataPreparatai Kontraceptinis žiedas "NuvaRing" atsiliepimai Dėl kontracepcijos metodų turi žinoti kiekvienas rimtai susijusi su šeimos planavimu pora.

Žiedų "NuvaRing" makštį terminas - 3 savaites, ir tada jis bus pašalintas, o naujos yra įvesta, po septynių dienų pertraukos. Žiedas minkštas, skaidrus, lengvai sulenkti ir patogiai įsikūręs viduje.

Makšties žiedas NuvaRing yra mažas minkštas, plastikinis žiedas, kurį dedate į makštį. Kad išvengtų nėštumo, į kraują nuvaring nuolatinė hormonų estrogeno ir progestogeno dozė. Vienas žiedas suteikia kontracepciją mėnesiui, todėl nereikia galvoti apie tai kiekvieną dieną. Galite tęsti lytinius santykius, kai žiedas yra vietoje. Skirtingai nuo piliulių, žiedas vis tiek veikia, jei sergate vemiate ar viduriuojate.

Įveskite jį moterį pati gali, pasikonsultavusi su ginekologu. Norėdami tai padaryti, imtis patogią padėtį gulimos ar nuolatinį ir nuspaudžiant jį tarp dviejų pirštų, stumti į makštį.

EluRyng dozė yra viena EluRyng, įkišta į makštį.