Šie vidpadžiai, taip pat kitų, skatinant pėdų masažas su kiekviename žingsnyje. Pašalinti dabartinį padais batus. Venų ir arterijų pradeda normaliai funkcionuoti. Taupyti ne tik savo pinigus, bet taip pat sutaupysite laiko. Funkcija: Patogiai masažo poveikį.

Akių massager yra pilnai reguliuojamas ir ateina su elastine lankelio dizainas, kuris puikiai tiktų dauguma žmonių.

magnetinis masazas

Elektros akių massager yra pagaminta iš sveikų ir odos draugiškas - medžiaga, paprasta naudoti ir veikti! Jūs neturite pasirinkti dydį perkant, jūs galite užsakyti jį tiesiogiai.

Į krepšelį

Pašalinti dabartinį padais batus. Įdėkite naują padais su savo dabartinę padus atgal.

RM Apie gaminį: 1. Pagaminta iš kokybiškos PVC plastiko, švelnus, netoksiškas, odos draugiškas, atsparus korozijai, nusidėvėjimui atsparus, nustatyta, geriau pagalvėle ir antibakterinis poveikis. Šis magnetinis masažas vidpadis yra unikaliai suprojektuoti atsipalaiduoti jūsų raumenys ir yra labai veiksmingas gydant lėtinio juosmens patempimų. Tuo pačiu metu, jis gali pagerinti kraujo cirkuliaciją, pašalinti snukio kvapas, pėdų šilumą, ir sumažinti nervų skausmas ir spaudimas. Mažinti skausmą nugaros skausmas, reumatas, ir stiprinti dienovidinių.

Kviečiame susisiekti su mumis! Įdėkite gyslos kabelį prie jungties ir įsitikinkite, kad kabelis įkištas iki galo 2.

Gamintojai

Vieta jungtis su laidu į įrankio laikiklis 3. Jei jūs negalite suprasti, dydį ,prašome cantact su manimi! Mes turime daugiau nei rūšies dalis, į mūsų vertybinių popierių ir įkelti juos. Jūs galite palikti mums pranešimą arba atsiųsti el. Jie turi tilpti į jūsų batų stora.

Parašykite savo atsiliepimą!

Galite Kirpti vidpadžiai tikslaus tinkamo dydžio jūsų batų. Jums turėtų sukurti būti pasiruošęs nešioti juos visą laiką. Jei jie yra per stiprus, pašalinti juos laikinai. Tinka dėvėti kasdien. Kitas šios bendrovės modelis, niko Magstride, taip pat turi trisluoksnį struktūrą.

Bet ji yra pagaminta iš didelio atsparumo minkšto ir elastinga puta, kuri yra gerai kvėpuojanti. Pėda, kuri remiasi magnetinių vidpadžių nemokamai "kvėpuoja". Jie labai tinka intensyvaus ir ilgalaikio fizinio krūvio.

Izraelio vidpadis "Kenko" yra įdomus tuo, kad abiejų pėdų masažas pusių. Taigi vartotojas gali pasirinkti masažo gylį.

Parašyti atsiliepimą

Šie vidpadžiai, taip pat kitų, skatinant pėdų masažas su kiekviename žingsnyje. Labai patogu turėti dvi poras - namų ir lauko avalynę. Šie priedai leidžia vario palengvinti būseną uždegimas kojas.

magnetinis masazas

Patogus ir lankstus struktūra susideda iš 6 vario diskų ir 9 magnetų. Jis natūraliai gerina kraujotaką ir sumažina diskomfortą.

magnetinis masazas

Briaunotų paviršius su arkos formos mazgų suteikia žvalumo masažo ir vėdinimo angos palengvina aušinimo oro srautą.